RYFA

HIP HOP FREESTYLE

 

Ryfa Ri - TST Karass - tancerka, raperka, host, nauczyciel. Tańczy od '96. Dzieli się tańcem od '08. Z wykształcenia jest nauczycielką angielskiego. Tanecznie specjalizuje się w HIP HOP FREESTYLE DANCING (tym prawdziwym) i HOUSE, lecz ceni sobie wszechstronność. Najważniejsze jest budowanie zajawki i kształcenie autonomicznych, silnych zawodników.
Zależy jej na esencji Hip Hopu, czyli wartościach ludzkich i miłości do tego, czym się imamy. Wierzy, że taniec zmienia życia, uczy szacunku, pokory i wytrwałości, daje piękne przyjaźnie oraz niezapomniane budujące charakter doświadczenia. Zależy jej na prowadzeniu grup na Pradze, gdyż czuje, że tu jest potencjał budowania społeczności artystycznej wśród dzieci i młodzieży i, że właśnie tu się to przyda. 

Zwyciężyła np. Gdańsk Dźwiga Muzę, Dance Crash, Bruk European Challenge, Wirującą Strefę i z Ziębą Juste Debout Poland (House), ale to nie jest jedyny powód dla którego jest poważną figurą.

BARTAZZ

BREAKING (BREAK DANCE)

Jeden z czołowych tancerzy wykonujących Breaking (Break-Dance) w Polsce. We wrześniu 2008 został uhonorowany nagrodą Over the Top-Special Award za całokształt swojej tanecznej twórczości i wkład w rozwój polskiego b-boyingu. Jest to najbardziej prestiżowe wyróżnienie w historii polskiej sceny które potwierdza jak dużym jest autorytetem w swojej dziedzinie. Do jego największych osiągnięć należą m.in. : zajęcie 1 miejsca na ogólnopolskich zawodach Pokaż Swój Styl 2005 (Gdańsk), gdzie startowało 32 najlepszych tancerzy z całego kraju oraz zajęcie 2 miejsca na międzynarodowych zawodach International Break Dance Event 2005 gdzie pokonał 50 tancerzy z całego świata. Rok póżniej zdominował wszelkie organizowane w kraju turnieje zajmując: 1 miejsce w imprezie o międzynarodowym charakterze - Warsaw Challenge 2006 (Warszawa), 1 miejsce na Najlepsi z Najlepszych 2006 (Olsztyn) oraz 1 miejsce na Check the Flow 2006 (Warszawa)
Osiągnięcia zdobyte przez Bartazza przyczyniły się do wypromowania jego umiejętności na arenie międzynarodowej. Został dzięki temu wielokrotnie zapraszany na zagraniczne imprezy taneczne w charakterze gościa specjalnego, m.in: Total Call Out 2007(Holandia), Battle Opsession 2007(Francja), Total Session 2007 I wiele innych ; Od 2004 roku oprócz aktywnego uczestniczenia w tanecznych imprezach jako zawodnik jest również zawodowym instruktorem tańca. Na jego zajęciach każdy jest traktowany indywidualnie. W pracy instruktora wypracował już wiele praktycznych metod w nauczaniu zarówno zaawansowanych tancerzy jak i osób stawiajacych pierwsze kroki w tej dziedzinie.

ARI

BREAKING (BREAK DANCE)

       

   Bgirl ARI - Rozpoznawalna Bgirl na Polskiej scenie reprezentująca w latach 2013-2017 ekipe Out Of Norm na warszawskiej Starowce z ktora rozstala sie wracajac do swojej poprzedniej nazwy jako One Girl Army. Zawsze pełna energii i dobrego humoru! Breaking (BreakDance) to jej życiowa pasja od 9 lat i każdą wolną chwilę poświęca na jej rozwój. Potrafi zarażać zajawka nie tylko dzieci ale i dorosłych. Startowała w wielu zawodach wPolsce jak i za granicą gdzie pozyskiwała ogromne uznanie wśród Światowych tancerzy. Została wypatrzona przez popularnego amerykańskiego artystę DMXá z którym miała przyjemność tańczyć podczas jego koncertu w Warszawie.  Brała udział w licznych teledyskach, spektaklach oraz teatrach ulicznych w wielu europejskich krajsch. Dużo podróżuje ze swoim tańcem po Świecie nabywając nowe doświadczenia oraz zostawiając kawałek siebie wszędzie gdzie się pojawi Umiejętności i wiedzę zdobywała od najlepszych bboys z całego Świata. Bgirl Ari jest wulkanem pozytywnej energii którą jak sama mawia - uwielbia się dzielić

Đỗ Hoàng Việt "Shiney"

POPPING

Szalony Popper o wietnamskich korzeniach. 
Reprezentant Warszawskiego Funku i Who If Not You!?

Jego absolutnie pierwszą zajawką był C-Walk. 
To właśnie naśladując gangsterskie kroki Cripsów, młody Việt odkrył, że taniec to właśnie TO. Niewiele później zainteresował się Krumpem, potem przyszły Funkstyles, w których Shiney zakochał się bez pamięci. Szczególnie Popping przypadł mu do gustu, gdy pewnego lata wrócił w swoje strony. Tuttingowy i Wavingowy killer oraz mistrz wyrazu.

Osiągnąwszy wiele na polskim podwórku (laureat m.in. Let's Dance, Polski Popping, 26-600 Funk, M1 Dance Battle, Wirującej Strefy 2014, Podlaskie: Siła! Dance Battle by Fair Play Crew, Jabra Style Season, Break Ya Doping, Step To The Jam czy Warszawskiej Schadzki) Shiney nie spoczywa na laurach, wręcz przeciwnie – cały czas szkoli się, poszukując wiedzy m.in. we Francji, w Niemczech, w Wietnamie czy Czechach.

Jakub "Qba" Łukowski

LOCKING

Do momentu gdy odkrył Locking, uważał że jest po prostu zwariowanym i niezrozumianym przez nikogo tancerzem. Ale potem okazało, że to co go nakręca to po prostu czysty Funk. Czyli pozytywna energia, której głównym celem jest dobra zabawa i ciągły taniec. Gdy zaczynał tańczyć Locking w 2005 roku, w Polsce mało kto jeszcze wiedział co to jest, a ilość osób zajmującą się tym stylem można było policzyć na jednej ręce, w samej Warszawie nie było nikogo. Przedzierając się przez zakamarki YouTuba i mroczne strony Internetu powoli gromadził i powiększał swoją wiedzę o Funku, aby w roku 2008 w końcu spotkać legendarnych tancerzy z The Lockers i pod ich czujnym okiem rozwinąć swój prawdziwy potencjał. Od lat jest rozpoznawanym i szanowanym pionierem Lockingu w Polsce. Zapraszany na zawody i warsztaty w całym kraju zawszę chętnie dzieli się swoją pasją i wiedzą o tańcu. Obecnie jako Prezes Stowarzyszenia Warszawski Funk zajmuje się szerzeniem Funku wśród smutnych i zabieganych ludzi, którzy zapomnieli, czym jest prawdziwy taniec i dobra zabawa. Funk to pozytywna energia, dobra zabawa i indywidualność.

EWULIN

HIP HOP FREESTYLE

Reprezentantka Warszawy, ekipy TST Karass, D.O.G.Fam oraz Boom Bapu. Tańczy od 15 roku życia, aktywnie podróżując i warsztatując  się u ludzi, reprezentujących różne style taneczne, m.in. u Meech Onomo, Joseph Go, Niki, Martha Link EFC oraz Marjory, Caleaf, Kapela, Rabah. Wygrała w kategorii House m.in. Funkin Stylez 2011 Poland, co zaowocowało reprezentowaniem Polski w Dusseldorfie, Urban Dance Meeting 2011, oraz w kategorii Hip Hop Dance m.in. Your Original Style 2011, The Real Styles Tournament 2013, Wirujaca Strefa 2015. Ewulin obecnie sędziuje liczne imprezy w Polsce oraz dzieli się wiedzą i zajawką ile się da. Wyznaje zasadę, iż rozwój taneczny wiąże się z rozwojem osobistym. Każdy jest wyjątkowy i indywidualny, co powinno wyrażać się w tańcu. Dance to Exchange! Be hungry yo!